Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a számítógép...

Mi okozhatja a számítógép kifagyását, a HDD, más alkatrész vagy szoftveres hiba lehet?

Figyelt kérdés

A probléma véletlenszerűen jelentkezik és amikor beüt akkor a képernyő teljesen befagy, de a cursor mozgatható és pl. a skype-on keresztül is megy a beszélgetés, de semmi nem reagál, semmiféle billentyűre.

Amennyiben Resetelem a gépet akkor a vincsesztert nem tudja be Boot-olni és továbblép a CD-ROM Boot-olására.

egyedül az segít ha kényszerítem a leállását és akkor ismét jól megy a gép (de a betöltés itt is akadozik közbe

Elvileg a memória nem telikbe, se a hűtéssel nincs gond, így arra tudok csak tipelni hogy haldoklik a vinyó, de remélem nem az.

Előre is kösz a segítséget.



2015. jún. 15. 20:28
 1/9 fersk ***** válasza:
HD Sentinel mit mutat? Esetleg Aida 64 S.M.A.R.T. adatok?
2015. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felraktam és ránéztem erre a HDD Sentinel-re, de semmit nem talált, legalábbi szerinte hibátlan.
2015. jún. 15. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet vírus, lehet szoftver, lehet hardveres hiba.
2015. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tápod?
2015. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
táp és vírus nemvalószínű, de újra telepítem a gépem és ha megint előjön akkor jó eséllyel hardveres probléma lesz.
2015. jún. 16. 00:05
 6/9 fersk ***** válasza:
Lehet,hogy csak a vinyó kábellel van gond.
2015. jún. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha a kábel lenne akkor állandóan jelentkezne.

Amúgy általában akkor omlott össze amikor valamivel leterheltem, bár a win 7 frissítés valahogy nem ezek közé tartozik mégis megadta magát.

meg a másik hogy van amikor elődobja a kék képernyőt és ott panaszkodik (crash the disc ... vagy mi) és van hogy egyszerűen csak beáll

2015. jún. 16. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Alaplap típusa?
2015. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gigabyte ga-ma790x-ds4

AMD Phenom x4 9850 (2500-ról 2000 MHz-re csökkentve)

2x Kingmax memória 2 GB (800 MHz re lecsökkentve)

550 W os gagyi minőségű táp

Hitach vincseszter

az egész konstrukció néhány elem kivételével (elem) kicsivel több min 4 éves (legalábbis a főbb alkatrészek mind régiek)

lassan össze kell állítanom úgyis egy újat, de amíg bírja addig menni fog

mondjuk érdekesmód a mai nap még nem volt gondja

úgyhogy lehet hogy csak a Kerbel Space Program kever be mer eléggé le tudja terhelni a gépet, bár régóta játszom vele mégsem okozott még ijesmit de tegnap általában a futtatása után jött elő mindig, de csak miután bezártam és rá fél órával.

2015. jún. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!