Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi eredményezhet gép bekapcsol...

Mi eredményezhet gép bekapcsolása után hatalmas lassulást?

Figyelt kérdés

Videókártya hiba ?

vagy cpu ?


lehetnek ezek ?

olyan lassú, hogy 5 perc egy start menün jobb gomb menü előhozatala,


2015. jún. 13. 21:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

persze, hogy megvolt azért hardweres mert tudom, hogy szar a vinyóm, csak eddig működött úgyis, hogy szar volt. Csak érdekel, hogy nem okozhatja-e videókártya vagy cpu ezt a lassulást. Kérdeztem ezzel ma korábban, 6% a vinyóm kondíciója....


Ment a gépem kb 20 napot mindig csak alvóba raktam, nem laggolt meg semmi, és mikor újra indítottam ma, egyszerűen nem kapcsol be rendesen vagyis, a windows betölt gyorsan de miután jönnek az ikonok meg stb, ott KO...

2015. jún. 14. 00:01
 12/18 A kérdező kommentje:
megjelennek az ikonok meg a start, na ott konkrétan a start menün egy jobb gomb 5-6 perc még megjelenik.
2015. jún. 14. 00:02
 13/18 A kérdező kommentje:

semmit se telepítettem fel, semmit nem töröltem le.

csökkentett módban megy.


a merevlemezen 1200 hibás szektor van.

2015. jún. 14. 00:02
 14/18 A kérdező kommentje:
az érdekelne csak, hogy videókártya/cpu nem mehetett-e tönkre ? ugye csökkentett módban nem a vidikártyát használja, hanem az intel gma-st
2015. jún. 14. 00:03
 15/18 A kérdező kommentje:
mármint cpu nyilván nem mert akkor csökkentet mód se jönne be.
2015. jún. 14. 00:05
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Gyönyörűen felrakott kérdés , tele infóval.

Majd a végén kinyögöd, hogy hibás a vinyó.

Közben vitatkozol a segíteni próbálókkal, akik ugye ezek alapján csak tippelni tudnak.

Ülj le, egyes !!!

2015. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a merevlemezen 1200 hibás szektor van.


HIBA MEGOLDVA

2015. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk Kispofa75 nek tökéletesen igaza van!!


azt tudod kérdező hogy a nem megfelelő információ hiánya téves diagnózist okoz ?


Vagy talán a gyomorfájással a fogorvoshoz mész ??

2015. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!