Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pár hozzá értő segítségét...

Pár hozzá értő segítségét szeretném kérni, hogy milyen gépet rakjak össze, hogy megfeleljen az igényeimnek?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam, itt vannak hozzá értő emberek. Nekem nincs semmi tapasztalatom ebben annyit tudok, minél drágább annál jobb, na már most én nem vagyok gazdag. Nagyon nem vagyok oda az agydarálós lölvöldözős játékokért, vagy az 500-al neki a falnak, tolass majd menj tovább csak a lámpád tört ki játékokért. Én is nagy fanja vagyok az Euro Truck Simulator 2-nek. csak a jelenlegi gépem gyenge a játékhoz. De a GTA 5-öt is ki szeretném próbálni, valamint a Wicher 3, Watch Dogs játékokat, szóval a normálisabbakat, amik nem egy régi alap központu játék más körítéssel. Pl.: ott van a daying light vagy hogy kell írni. szimpla zombis játék, aminek semmi értelme csak ki kel jutni + rohangálhatsz a házakon. és a the order is sima zombis, csak más a körítés. És a gépemen pl.: elfut alap grafikán a crysis 3 ami észveszejtően gyönyörű, de akadozik az ets2 ami meg hát nem. Valamint nem akarok már jövőre új dolgokat vásárolni a gépbe és szeretnék megvenni egy Oculus riftet is mikor megjelen, valamint amgas hangminőségű videókártyát a hangrendszerem "működtetéséhez" Szóval tudna valaki írni egy olyan configot ami lehetőleg 300 ezer forint alatt van, mert nem aranyból tervezek vásárolni.

2015. jún. 5. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Oculus 2x1080p kijelzőt kap majd, arra jelen pillanatban ennyi pénzből nem lehet gépet venni(illetve lehet, csak kb mindent le kell majd húznod, ha meg 300k t kiadsz rá, akkor felteszem ez nem lenne poén). Én várnék még legalább 1-1,5 évet, addigra jobban elterjed a 4k is, valószínűleg egy 90-110k s kártya elég lesz hozzá(a jelenlegi állás szerint legalább kétszer ennyit kéne vga ra költened ehhez a felbontáshoz).
2015. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!