Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield 4 Ps4-re? Megéri...

Battlefield 4 Ps4-re? Megéri megvenni, játszanak vele elegen? Premium Edition milyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ps4 en nagyon kevés játék van még, úgyhogy még mindennel sokan játszanak. Premium szerintem nem éri meg, habár én már azt is bánom, hogy az alapjátékot megvettem, nem tudom mennyire mérvadó a véleményem.
2015. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden véleménynek örülök! Miért bánod?
2015. jún. 4. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag egyetlen pálya sem tetszett, a fegyverek is változatosabbak voltak a 3 ban(vizuálisan értem, volt rajtuk kosz, tusra tekert rongydarab, rozsda, ilyesmi), és nem fér a fejembe, hogy miért nincs black hawk(meg általánosságban eléggé elbarmolt lett a légiharc, a bf3 ban sem remekelt, de ott annyi volt az újdonság, hogy részemről belefért). Nincs karaktere se a pályáknak, se a fegyvereknek. Ha tetszik a pályák hangulata, akkor jó lehet(bf3 ban sem volt sok jó alap pálya, de több, bazaar, metro, meg damavand minden szempontból tetszett, jó volt a layout meg a hangulat is, bf4 ben egyetlen pályát nem tudnék kiemelni, ahol minden a helyén volt, flood zone nem rossz, de az sem az igazi meglátásom szerint).

Ha a bf3 kimaradt, akkor gondolom nem látod majd olyan borúsnak a helyzetet, meg a játékmenet nagyon sok szempontból javult, de összességében szerintem nem érte meg(és most nem a pénzről beszélek, hanem a beleölt időről, 200+ órát játszottam vele, de igazából már 40-50 körül borzasztóan untam, csak a haverok mindig visszahívtak).

2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!