Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép hibaüzenet indításkor?

Számítógép hibaüzenet indításkor?

Figyelt kérdés

Bekapott valami vírust a gépem, azóta vírusos üzeneteket küld mindenkinek a nevemben Facebookon. Lefuttattam a spyhuntert , de mivel nem voltam regisztralva , letoroltem. Törlés végén kidobott egy kis ablakot amin OK es REBOOT. feliratok voltak. mivel nem v.

csinalt semmit ha az okra kattintottam, igy ramentem a reboot-ra es újraindult a gép , és azóta ha beindul hibaüzeneteket ír ki fekete alapon. Képet nem tudok küldeni telefonról, de megpróbálom még egyszer. Mit tehetek?



2015. máj. 31. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az üzenet? meg mért nem raksz egy új rendszert? kb 15 perc az egész.
2015. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. máj. 31. 14:35
 3/6 A kérdező kommentje:

itt vannak a jo linkek, elnezest :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 31. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Vírusirtóval ez nem hozható helyre.. Az OPrendszer sérült, ha van telepítő lemezed (windows7 v 8) akkor telepítsd újra az egészet, és formázd is le 100%-os formázás.. valami Driver sérülhetett de nagyon nem értek hozzá :/ ismerősödnek vagy neked ha van, akkor rakj egy friss rendszert, és egy nod 32-őt vagy avas-t-ot
2015. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
félreértettél! ez a hibauzenet azutan jelentkezett,hogy letoroltem a virusirtot,ramentem a rebootra,es ujra indult a gep:/ de abban igazad lehet, hogy ujra kell tejepiteni, viszont nincs telepito cdm:/
2015. máj. 31. 16:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Leírnám azoknak, akik ugyanebben a cipőben járnak.

Először is : NE TÖLTSÉTEK LE A SPYHUNTERT! Ez egy vírusirtónak álcázott vírus. Indítsátok el a telepítő cd-t, menjetek a számítógép javítására, majd a parancssor begépelésére . Adjátok meg a képernyőtökön látható parancssort , és ezek után befog kapcsolódni a gép. Ha ez megtörtént , telepítsétek újra a gépet, de minimum futtassatok le a Malwarebytes Anti-Malware-t , és töröljétek le a Spyhuntert ezzel: [link]

2015. jún. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!