Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logitech G27-hez kéziféket...

Logitech G27-hez kéziféket hol lehet venni elérhető áron?

Figyelt kérdés
A napokban tervezem egy Logitech G27 -es beszerzését viszont van egy olyan problémám,hogy szeretnék rallys játékokat is játszani és ahhoz elengedhetetlen egy jó kézifék.Keresgéltem interneten de csak olyat találtam ami egy bizonyos fajta állványra felszerelhető és ennyi. Viszont a szék is méreg drága és a másik dolog pedig hogy el sem fér othon. Ki hogy oldotta meg ezt a problémát?

2015. máj. 29. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem G25-öm van.

Én a váltóhoz csináltattam egy kicsi "polcot".

Kicsivel szélesebb mint a váltó és olyan 50 cm magas, arra van a váltó téve.

Kézifék nekem pedig az, hogy átváltom szekvenciális váltóra és mikor hátrahúzom a váltot akkor megy a kézifék.

A váltó meg a kormány mögötti fülekre van állítva.

Külön váltó nem tudom, hogy van-e.

De ha a szekvenciális dolog jó neked:

https://www.youtube.com/watch?v=jeRCeR_bb7A

4 gumival átlehet alakítani a G27-et szekvenciálisra :D

2015. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel a videóval már én is találkoztam viszont arra lennék kíváncsi,hogy féknek is be lehet-e állítani mert ha nem akkor hiába a szek.váltó ha nincs használható kézifék...esetleg ha valaki ezt meg tudná erősíteni,hogy lehetséges ez a beállítás akkor annak nagyon örülnék :)
2015. máj. 29. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor berakod pl 4-esbe akkor úgy érzékeli mintha lenyomnád pl a 17-es gombot.

Csak beállítod kéziféknek a 17-es gombot, vagyis mikor kéri h nyomj le egy gombot akkor berakod 4-esbe, majd vissza üresbe.

2015. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!