Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben be Pixelesedik a...

Játék közben be Pixelesedik a képernyő, és befagy a gép, miért?

Figyelt kérdés
PHILIPS Képernyőm van és most vettem észre hogy játék közben elkezd pixelesedni a kép néhány helyen aztán eltünik ,majd megint.Most elkezdtem lolozni decsak játék közben elkezdett bepixelesedni , és befagyott az egész, ujracsaptam a gépet, és bele mentem ujra , megint befagyott , és kiirt valami hasonlót: cannot use this video mode , please change to 1920x1080@ nem jegyeztem meg de ilyen valami. Különben 1920x1080 as a képrenyőfelbontás nem értem miért csinálja ezt...
2015. máj. 22. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A játékban is annyi a felbontás?


Amúgy videókártya szokott így haldokolni, vagy túlmelegedni. Fura pixelek, elszíneződések, képernyővillogás, stb általában videókártya problémára utalnak. Tuningolásnál pl erre figyelve lehet kihajtani a maximumot. Ha már pixelesedik, elszíneződik, akkor visszább kell venni az órajelet, mert ez túlmelegedés, és hiba jele.


Szóval elsőkörben helyedben alaposan portalanítanám, kitisztanám a gépem/videókártyám. Utána ha nem oldódik meg, újraraknám a drivereket, directx-et, vagy akára teljes windowst. Ha utána se jó, tesztelném a kártyát olyan programokkal, amik minél jobban leterhelik. Pl furmark, úgy hogy közben figyelem a hőmérsékletet. Aztán kiderülne, hogy vagy a hűtése szar, vagy hibás a kártya.

2015. máj. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!