Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes vásárolni pc...

Hol érdemes vásárolni pc alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Pcx, PCland, Ipon tőlük biztos nem fogok. Eléggé rossz a hírük. Iway-ről meg sose hallani semmit, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy jók. Ti mit ajánlotok?

2015. máj. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én PCX-ről rendeltem saját magamnak is, asztali gépet, laptopot, monitort, tv-t, egeret, egérpadot. Illetve ismerősöknek rakattam össze gépet, rendeltem laptopot stb.

Árban a legjobbak az országban, ez tuti, szállitással és ügyintézéssel is korrektek, gyorsak.


Nálam akkor vérzett el a PCX, amikor a hibás, még garis videokártyámat elküldtem nekik, és visszaküldték azzal, hogy náluk nem volt tapasztalható a hiba. Többszöri levélváltás után sem voltak hajlandóak foglalkozni az ügyemmel, plussz a szállitás diját igyis kifizetteték velem.


De erre ellenpélda amikor a monitort rendeltem, egymás után 2 pixelhibás monitort sikerült kapnom, a harmadik jó lett, de ezt a 3 szállitás kb 10 munkanapon belül sikerült elintézniük, mindenféle plussz költség nélkül.


Szóval nálam 1-1, és még mindig mellettük áll az, hogy ők a legolcsóbbak.


Ezen felül az Extreme Digital-tól szoktam rendelni még, árban kicsit drágábbak, de ügyintézés náluk is korrekt, illetve pontos, preciz, gyors. Mindenről kapsz SMS-st, még azt is kiválaszthatod hogy mikor hozza a futár a cuccodat. Mellesleg szoktak jó akcióik lenni. (Telefont 10E ft-al olcsóbban vettem tőlük akcióban)


Ha ellene vagy a PCX-nek, akkor szerintem nézz körül az Edigital oldalán, bár a kinálatuk meg se közeliti a PCX-ét.


Remélem segitettem.

2015. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet h a pcx től fogok pár dolgot megrendelni... de pl a procit meg gva-t nem merem ott.
2015. máj. 21. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
vga*
2015. máj. 21. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rajtad áll innen. Nemtudom hol laksz, de ha én budapesti, vagy környéki lennék, jobban mernék tőlük venni, mert akkor tudnék menni személyesen is panaszkodni ha gondom van, és nincs ez a 300km messziről való szállitgatásos ügyintézés.
2015. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát viszonylag közel vannak. Én a békés típusú vásárló vagyok, nem akarok balhét, meg nagy felhajtást csinálni.
2015. máj. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!