Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom szabályozni a...

Hogyan tudom szabályozni a ventilátorom sebességét?

Figyelt kérdés
A ventilátoromnak 2 csatlakozója van. Az alaplapon 2 helyre tudom dugni, ahogy néztem. Egy powerfan csatlakozóra, illetve egy chassis fan csatlakozóra. Melyikre dugjam, és ezen kívül milyen programmal tudom szabályozni a pörgését?
2015. máj. 21. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
chassis fan
2015. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány tüs a csatlakozo?:
2015. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2
2015. máj. 21. 19:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Es utana tudom valahogy szabályozni? Csak mert a powerre rádugtam, de nem tudtam sehogy se szabályozni. A biosban van power chassishez való rész, ahol hőmérséklet függvényében lehet a teljesítményét szabályozni. De ha a 2 tű miatt nem lehet, akkor nem bontanám ki a videókártyát (az alatt van a csatlakozó)
2015. máj. 21. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
2 tűs ? már mint 2x2 ? tudnál linkelni egy képet a ventiröl hogy milyen van neked?
2015. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyen: [link]

2 vezetéke van csak. Nem 3, nem 4. Ezt ha rádugom az alaplapra, akkor fixen 12 Voltot kap, ezért pörög mint a háborodás. Ezt szeretném visszafogni valahogy.

2015. máj. 21. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

egyszerű program de nagyon jó

2015. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7/7 A program ezen nem sígitt ugyan is 3 pines csatlakozóval ellátott ventit tud csak szabályozni az alaplap


tehát:+ - és szabályzó jel


vagy ha ügyes vagy akkor itt egy rajz és megépítetlened

[link]

2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*sígitt=segít
2015. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!