Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? 2 hónapja vettem.

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam, hogy a 2 honapja vadonatujan vasarolt asus laptopom mindig amikor bekapcsolom befagy. Ilyenkor folyamatosan nyomom a kikapcsolo gombot es kikapcsol (remelem nem lesz tole baja) es utana ujrainditom. Amikor kb harmadjara inditom ujra, akkor utana jol mukodik. Tegnap lefuttattam az eset virusirtot es nem jelzett virust. Valaki tudna segiteni, hogy mit csinaljak vele, vagy mi lehet a baja? Egyebkent jogtiszta windows 7 van rajta.

2015. máj. 21. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán a bios-al van valami gond, de nem kizárt hogy alaplapi driver-el vagy új rendszerrel orvosolható.
2015. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyebkent probaltam a ctrl+alt+delete kombinaciot de nem mukodott. Az ora is megallt es jelenleg is 15:19-et mutat :\ A problema kb 3 napja all fent.
2015. máj. 21. 15:32
 3/19 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a winyóra?
2015. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
es ez mit jelent? akkor mit kell tennem?
2015. máj. 21. 15:32
 5/19 A kérdező kommentje:
nem tusom mi az a hdsentinel, de most megint ujrainditottam, hatha most jo lesz :D
2015. máj. 21. 15:33
 6/19 Tengor ***** válasza:
Beírod keresőbe, akkor látni fogod, hogy egy program. Elindítod és megnézed mit ír ki. Ha nem 100%-os a HDD, akkor addig verd az asztalt, amíg nem garanciáztatják le a gépet.
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
megint harmadjara lett jo. Beirtam a keresobe de nem talalta. Honnan lehet letolteni ezt a programot?
2015. máj. 21. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanúgy zsír új asus laptopom volt ugyan ezt csinálta újratelepítettem minden akkor megjavult egy időre majd fogta magát egyszer kikapcsolt és meghalt alaplaphibás lett
2015. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
basszus akkor most mit csinaljak? azert eleg draga volt es evekig sporoltam ra. ha alaplap hibas akkor is ervenyes a garancia?
2015. máj. 21. 15:43
 10/19 Tengor ***** válasza:
2015. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!