Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért telik folyamatosan a C...

Truz kérdése:

Miért telik folyamatosan a C meghajtóm?

Figyelt kérdés

A létező összes temp, és egyéb ideiglenes fájlt eltávolítottam, de félóránként simán rádobál gigákat, ha még csak nem is csinálok semmit, akkor is.

Volt töredezettség mentesítés meg minden.

Át néztem total commanderrel a fájlok méretét, 30GB-nyi van a C-n, még is kb 100GB foglalt. Appdata mappát is tisztítottam.

Ilyen CC cleanerrel, és társaival meg nem igen akarok foglalkozni, eléggé szomorú, hogy kevés ember van tudatában, hogy nem arra van, amiért árulják ...



2015. máj. 15. 18:32
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
30GB van a C-n és 100GB foglalt? Valami nekem itt nem stimmel. Mi szerint foglalt 100? 30GB-ot maga a Windows is megeszik, nincs telepítve semmilyen programod?
2015. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30Gb plusz a 135 frissités ami még az első szervizcsomag után jön.Csinálj 1 antimalwarebytes vizsgálatot.

[link]

2015. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jobb klikk a sajátgépre->távoli beállítások->rendszervédelem->és amelyiknél a védelem feltételezem az a C: meghajtó,utána beállítások és törlöd a mentéseket,így felszabadult valamennyi hely!
2015. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Öhm... érthetőbben leírom. Tehát nekem összesen 130GB csak a C. Na abból 30GB fájl. És +70GB rejtélyes foglalat, amit sehol nem találok. Én azt a +70GB-t akarom eltüntetni.
2015. máj. 15. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentés van bekapcsolva!Feljebb leírtam hogy törölheted!
2015. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem angol a windowsom, és így nem esett le rögtön mit mondasz, de még így is van +30GB, amit még mindig nem értek.

Egyébként kösz a választ.

2015. máj. 15. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Admin módban indítsd a commandert, különben nem lát mindent.
2015. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!