Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Touch pad problémáimban tudsz...

Touch pad problémáimban tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

win 8 ra váltottam linuxról és gond van a tapipaddal.


Fontos funkció lenne hogy gombnyomás közben egérrel kattintani tudjak. Ezt driver probléma okozta annó is csak elveszett a driver amit használtam.


Mindkét laptopomnál fenn áll ez a probléma a megoldás egy nem gyári driver jelenti.


Egy:

Asus: k52D 3 ponton érinthető

Emachines e525 1 ponton é...


Milyen szoftvert javasoltok ami megoldás?

Van valami ami személyre szabható annyira hogy működjön?



2015. máj. 14. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Ami neked segíthetne az a synaptics driver.

Sajnos tudtommal egyik gépre se adták ki win 8-as driverként, de nézz te is utána!


További szép napot

2015. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán úgy segített ahogy szerettem volna.
2015. máj. 14. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megekeresed és indítod a synaptics driver progiját, akkor ott végtelen beállítási lehetőséged van..
2015. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közel átléptem a haladó felhasználó minősítést de evvel a problémával napi 8 óra próbálkozás mellett sem tudok megbírkózni!

A sinaptocs touchpad driver 2.0.0.0 tól 18,0,3,1-ig mindent kipróbáltam ami közel 20 év fejlesztés a touchpadra nézve.

És egyikben sem találtam ilyen beállítást amivel módosítható.

Próbáltam írni egy sajátot de csak kavarodást csinált a gépben tehát lemondtam róla.

A probléma leegyszerűsítve:

counter strike sokan ismerik vagy mondhatok WOW-ot is. Képzeld el hogy ha a "W" betüvel mész a pályán és sz egérrel a "W" gomb megnyomását követően és után 3 mp-ig semmit nem tudsz csinálni!

Ugye milyen rossz?

Na ez itt a probléma. Csak én nem a játékkal játszom hanem dolgoznék a géppel és nem tudok haladni mert az egér blokkol! 1 órás munka 8 órába tellik. Úgy is hogy 10 évvel meghaladja a gépem a korát.


Na erre mi a megoldás?

2015. máj. 24. 02:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!