Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internet xbox 360-on?

Internet xbox 360-on?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Tp Link TL-R402M vezetéknélküli routerem Szeretném csatlakoztatni az xbox360-omhoz de nem működik az internet. Csak úgy hozzáköttöttem vagy hozzákéne dugni ahoz a modemhez ahonnan jön a net? Megoldanám de nem tudom mert más emeleten van a kettő. Vagy csak valamit bekéne állítani?

#internet #router #modem #net #Xbox? Xbox360
2015. máj. 8. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
igen elsődlegesen venni kellene gold előfizetéses kártyát a boxhoz másodlagos kellene aktiválni ezt és valami frissítést tölt is le ilyenkor tehát kell tárhely is.
2015. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de nemfogsz rajta tudni google keresőzni meg facebookozni. csak 1-2 dolgot lehet .
2015. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a multiplayerhez Live Gold kell. Én csak egyszerűen kiakarok próbálni pár demot hogy megnézzem milyen a játék és ugye ha már lehet rajta youtubeozni azért azt sem hagynám ki :) Most egyáltalán nem a multi miatt akarnák internetet
2015. máj. 8. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
jah sorry 1 hónap ingyen van ha még nem volt aktiválva netten a gép. de live gold még a demokhoz is kell majd.
2015. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan csak egy hónapig ingyenes a netezés? :/
2015. máj. 8. 20:21
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

1. A TP-Link TL-R402M NEM vezeték nélküli router, csak sima vezetékes. Magyarul csak kábelen keresztül tudsz hozzá kötni eszközöket, Wi-Fi -n nem!


2. Természetesen be kell állítani a routert az Internethez, ahhoz hogy működjön.

Itt egy komplex leírás róla:

[link]


Ennyi infóból max. csak ennyit lehet mondani. Konkrét segítséghez ismerni kéne a hálózatod pontos félépítését, milyen eszközök vannak benne, valamint milyen internet előfizetésed van, stb..

2015. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mért mit vártál?
2015. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!