Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS4 vagy PC? Melyiket válasszam?

PS4 vagy PC? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni,hogy melyiket válasszam..PS4 nagyon tetszik,mert egyszerűbb,de PC-n sok barátom van (PS-en is :P), de nem akarom hogy " console peasant"-nak,stb. szólítsanak..Nem tudok dönteni,melyiket válasszam?

2015. máj. 2. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a PC drágább de funkcionálisabb, és nem kell hozzá mindent 20k-ért venned :p

Én PC párti vagyok.

2015. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En PS4-et vennek.
2015. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
veszel hozzá 5 játékot és már egy 200 ezres pc -nél tartasz ami jobb grafikát eredményez. azok az idők már elmúltak hogy hogy évente kell cserélni videó kártyát. akik ügyesek mindig a közép felső kategóriában vásárolnak legalább és nem kell cserélniük 4-5 évig és ha nem is max részletességen de full hd-ban tolhatják minden játékkal. ott vna pl a hd 5870 2009 es gyártmány de azért a kő kemény ryse son of rome játékok full hd-ban hige grafon pörgeti igen csak.
2015. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) akkor inkább PC-t veszek
2015. máj. 2. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Én fél éve vettem ps4-et, nagyon nem éri meg, alig van rá jó játék... egyelőre pc a jobb választás. Vagy ps3.
2015. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
+1 a PC
2015. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
PC Master Race
2015. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VargaPeter1993 válasza:

Hmm igen pcre ingyen vannak a játékok az igen xD

Hát persze 20 k minden játék mikor kijön ez igaz de pár hónap és fele annyi .. megjelenéskor a pcs játékok is 15 k környékén vannak

Nem vagyok konzol párti de ennyire eltúlozni a konzol játékok árát....Akinek ilyen a felfogása apct se ajánlanám mert egy gépet nem tud észerüen össze rakni ha ennyire nem ért hozzá hogy anyagilag hogyan lehet spórolni....

De ezeket a kérdéseket se értem annyian tesznek fell ilyen kérdést de minek?? úgyis mindenki azt javasolja amilye van ésszerü magyarázatok sose jönnek

Anyagilag ugyan úgy fogsz kijönni.. a pcc jelenleg meg akkor szebb a konzolnál ha full hd fölött futatod az meg 200 ezerből nem jönn ki hisz maga egy 4k-s monitor 100 fölött vann

Jelenleg én konzolt vennék vagy ha grafika sokat számít várnék 1-2 évet addigra talán olcsóbban össze tudsz szedni egy 4k-s gamer pc csomagot és az már tényleg szebb lessz a konzoloknál

De írtad pc-n sokk barátod vann akkor meg szerintem egyértelmúű hogy pct vegyél nem?

2015. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"megjelenéskor a pcs játékok is 15 k környékén " igen megjelenéskor 15 ezer és nem 20 ezer ! a konzol meg 15 re ha le esik a pc meg 5-6 ezer forintra ami jobban megfizethető azért mint 15 ezer. nem beszélve arról hogy az emberek a single player játékok miatt nem fognak fizetni ha multizni akarnak annál inkább!
2015. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VargaPeter1993 válasza:

És ha senkise fizetne single játékért szerinted miből fizetnék a következő játék fejlesztését egy rahedli játék nem jönne ki...

A pc meg ép azért esik le mert mindenki csak a multisokat veszi meg de ha meg nem adnák ki pcre az lenne a gond....

A konzlos játékok ára meg csak most ijen drága a generáció elején minnél több játék lessz rá annál olcsóbbak lesznek ..plusz vehetsz használtan is ami kb ami megint olcsóbb de ha annyira anyagiaskodunk akkor a pc hez ha nem eszed meg a 100 ezres vgat 1-2 év múlva vehetszújatt azaz amit konzolon + ráfizetsz játékra azt kifizeted pcn hardverre erről beszélek.....

2015. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!