Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamerát kikapcsolt számítóg...

Webkamerát kikapcsolt számítógéppel is lehetne működtetni?

Figyelt kérdés

SZóval szeretném a házunk egy részét webkamerával figyelni (pl. egy blogon keresztül, már ha ez lehetséges), de amikor nem vagyunk otthon nem szeretném bekapcsolva hagyni a számítógépem több okból sem.

Lehet így webkamerát működtetni?

(Ja és azért blogon keresztül gondoltam, hogy munkahelyről is láthassam, ne utólag kelljen mindent visszanézni...)


Bármilyen ötlet jól jönne...

Köhike!



2015. ápr. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a webkamera a pc segítségével működik, a válasz az, hogy nem lehet.
2015. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
59%

Meg a blogot is csak a betöltött oprendszerből érheted el...

De a kikapcsolt gépből szerintem még áramot sem kaphat a kamera, nemhogy még működtesse.

2015. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.


Szerintem kaphat áramot, hiszen attól, hogy kivan kapcsolva a gép, áram még van benne. :P


pl.: Nekem a billentyűzetem is egész éjszaka világít

2015. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Nem biztos, lehet, hogy a tápját is a szoftver kapcsolja ki-be. De nem értek hozzá, lehet, hogy igazad van.
2015. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 b4r4thg ***** válasza:
Erre biztosat csak az NSA tudna válaszolni.
2015. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tabaki, a blogot nem az otthoni gépen nézegetném, ennyi erővel kiülhetnék magam a webkamera helyére.


Jó igen, valahogy net kell hozzá, oké. De nem lenne elég a modem meg valami VALAMI? Úgy értem nincs valami kütyű ami pont erre való, de mégsem egy biztonsági kamerarendszer...?

2015. máj. 1. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy megfelelően okos router és alapos tudás kell hozzá.
2015. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!