Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS segítség kellene?

SOS segítség kellene?

Figyelt kérdés

win 7em van, amire telepítettem power pointot és word-ot. Ezek eddig nem kérték a termék kulcsot, most viszont elkérte. Kerestem valami cracket vagy kulcsot vagy bármi egyebet. De egy jó pontra értékel program ami megvarázsolja az office-t tiszta vírusos volt. Letöltött magától egy csomó programot. A nagyját letöröltem. De most nem tudom törölni ezt az office-t mert azt írja ki, hogy

Setup Error

A telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer.

OK

és kész semmi nem történik. Ha a mozillát megnyitom bejön egyből egy oursurfing.com oldal. Ami indulásnál jön be, de nem mint kezdőoldal. Mert a házikónál a google jön be rendesen. Illetve új lap megnyitásakor:

A fájl nem található


A Firefox nem találja a fájlt a(z) chrome://quick_start/content/index.html helyen.


Ellenőrizze a fájlnevet, hogy jól írta-e.

Ellenőrizze, hogy a fájlt áthelyezték-e, átnevezték-e vagy eltávolították-e.


Igen eltávolítottam. De eddig új lapnál mindig a kedvenc lementett oldalaim jöttek be. És most nem akar.


Illetve teljesen lelassult a gép.


AVAST-ot használok ami tudom hogy egy nagy ****. De a többi ingyenes is. Szóval éppen jelzett vagy 25,ször. Kiírta a blokkolást de hát az ennyit is ért.



2015. ápr. 28. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Magától telepít minden elindítás után: GamesDesktop, AnyProtect Scanner progragramokat.
2015. ápr. 29. 07:11
 2/3 tibusz0211 ***** válasza:

Próbálkozhatsz a rendszer visszaállítással, jó eséllyel rendbe hozza a dolgot.


Az ADWcleanert javaslom a böngésző helyrehozására, illetve a malwarebytes programot úgy általában ezek ellen a reklámos szutykok ellen.


Office-t is le tudod szedni, ha a "varázsló" program előtti állapotra sikerül visszaállítanod a rendszert.


Bocs, de: Használj jogtiszta szoftvert, vagy megbízható forrásból telepíts.

2015. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 30. 07:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!