Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (PlayIT 2015 tavasz) A SYMA...

(PlayIT 2015 tavasz) A SYMA csarnokban nincs klíma vagy csak nem kepcsolták be?

Figyelt kérdés

Aki ott vol tudja, de nèha meg lehetett fulladni olyan sokan voltak, meg meleg volt. Szerintetek?

Egyèbkènt nektek tetszett? Szerintem fasza volt!



2015. ápr. 26. 07:34
 1/3 anonim válasza:
Én nem éreztem ilyet, bár én polóban voltam. Nekem tetszett, csak az nem volt jó, hogy több mint egy órát vártam a sorban
2015. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 8:50re értünk oda, de 10 előtt már vártunk a tömegben a nyitásra. Amúgy szerintem a B csarnokban volt meleg inkább.

Nekem tetszett. Bár sajnálom, hogy kihagytam a Zombie Run-t.

Ti láttatok hülye hajú embereket ott? Mert én találkoztam 1-2-vel, mondjuk inkább csak fura volt. Nem a cosplayerekre gondolok.

2015. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Láttam őket...asszem. A zombie run-ról én is lecsúsztam sajna. A B csarnokban volt nagyon rossz a helyzet, főleg nyitás után 1-2 órával. A C-ben voltak a legkevesebben (általában).
2015. ápr. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!