Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a gépem...

Újratelepítettem a gépem kerestem videókártya drivert de amiket találtam azok nem műkodnek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Letöltöm a drivert (ATI mobility radeon hd 5470) feltelepítem, kéri hogy indítsam újra a gépem, újra is indítottam de hang van kép nincs. Csökkentett módba megnézem: ATI mobility radeon hd 5000. Tudtok adni linket ahonnan leszedhetek valami normálisat vagy ha nem csináltam valamit jól akkor tudtok segíteni?

2015. ápr. 25. 16:17
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
A laptopgyártó oldalán nézd meg a letölthető szoftvereket.
2015. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvan köszönöm szépen! Már leírom hogyha netalán másnak is ilyen gondja lenne mert tudom milyen érzés: Rákeresel hogy-ATI mobility radeon hd 5470 driver-vagy ami a videókártyád neve rákattolsz arra ami a GYÁRTÓ oldala jelen esetben az AMD(ATI) ott klikkelsz a downloadra (link: [link] egyszer letekersz download, másodjára letekersz download (Figyelem ez az ATI mobility radeon hd 5470 videó kártya driverének a telepítő linkje) megvárod míg letölt de ATI cataclyst nélkül ne is telepítsd fel csak ha megvan a program, ha feltelepítetted kéri azt hogy indítsd újra a számítógépet, ha megvan akkor simán kell mennie, ha fekete képernyő van akkor bekapcs. gomb lenyomása leállításig utána bekapcsolod elvileg ki kell hoznia hogy csökkentett mód arra rámész és mikor betöltött akkor az eszközkezelőben a videókártya driverét visszaállítod. Ha egy driver nem jó akkor keresni kell másikat vagy másik oldalt ahonnan telepíted (de ezzel nem szokott gond lenni ha a gyártó oldaláról töltöd) sose add fel nekem 13ból 12 sikertelen volt. Képzeld el hogy 13x oda-vissza bekapcsolni a gépet elég érdekes
2015. ápr. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!