Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki kalóz windows-t használ,...

Aki kalóz windows-t használ, az együtt él a folytonos kalózfigyelmeztetésekkel?

Figyelt kérdés

Nekem legális van, ami a géppel jött, de érdekelne, hogy aki kalózt használ az együtt él azzal, hogy elfeketül a háttér, meg figyelmeztetések jönnek fel?


Vagy ez valami megbuherált változat, amiből kiszedték a figyelmeztetéseket? De akkor gondolom windows update-et sem lehet futtatni, mert akkor egy frissítés bármikor visszarakhatja a kalóz ellenőrzést.


Szóval mennyire nyaggatja a usert a windows, ha nem legális?



2015. ápr. 24. 22:15
1 2
 11/11 donfetibo ***** válasza:
17%

Nem is tudtam, hogy a kalózok is írtak Windowszot!!!

Erre tudok totálisan kibukni, milyen kalózok és milyen kalóz Windows?

Az a Windows ugyan az mint a tiéd amiért fizettél és hidd el nem a kalózok írták, hanem a Microsoft emberei, azzal a különbséggel, hogy a barátom meg vette és én át másoltam és activátorral aktiváltam, ennyi!!!

És képzeld, hogy nincsenek figyelmeztetések, meg fekete háttér meg ilyenek!!! Kevesebb hülyeségeket kellene olvasnod vagy a haverod kitalált hülyeségeit hallgatnod!!!☺☻

2015. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!