Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert torlodik ki a letoltott...

Miert torlodik ki a letoltott anyag?

Figyelt kérdés

Jdownloderrel szedek le rapidshare dolgokat de valamiert ujraindult a gep es amit le szedett az eltunt s nem kapok semmit a mappaban sem sehol semmit s a fajlok nem leteznek


ha valaki tud segiteni akkor megkoszonom szepen

meg kezdo vagyok a dologban


2010. febr. 21. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vírusos vagy.
2010. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóságban semmi sem törlődik. Mivel befelyezetlen a letöltés, cím nélkül marad. Ezt a gép törültnek látja.
2010. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

nemértem h miért unditja ujra esetleg nincs helyed a meghajtókon és akkor jön a lemezkarbantartó és kitrüli esetleg de nem hiszek benne.Na öcskös beavatlak az internetes letöltésekbe :D

Szóval van ez a rapidshare és a megaupload de van még az uploading meg egy csomó szar ien "kalóz Szerverek"

na az a szitú hogy az a jdownloader jó de használhatnád a free rapid downloadert de mind1 ha a jdownloader könnyebb akkor használd azt

én legtöbbet a rapidshare röl töltöttem free rapid downloader el töltöttem ojan kb 1TB =Tera Byte 1000Gb

szóval de most már átváltottam torrent re.Miért??? mert a rapidshare 1-2 hónapja szarik.Szóval ez azt jelenti h a premium tagokat nagyra nézi a free nép meg levan szarva én ezért átváltottam a TorrenT re.Na mi is az a torrent.A torrent file-cserélő letöltés ami azt jelenti h vannak a seed-ek és a leech-erek a seedek azok akik már letöltötték a filmet,játékot,videót stb.. és töltik neked vissza és ez ingyenes és GYORS és ha gyorsab neted van akkor mármegis van mert tölt 500kb/s vagy gyorsabban is a net sebeségedtöl függ nekem átlag 200kb/s al tölt egy torrent játék lejön pl 4gb 1,5napalatt a legjobb a www.thepiratebay.org torrent oldal a keresőbe beirod a keresett játékot vagy filmet vagy stb.. és keresed és szétnézel az ajánlatok közt na azt nézd h a torrenél irja h -->se I le<--ezeket a se aza seed a le az a leech amikor keresel akkor vigyázz h ugy nézd h több seeder legyen mint leecher vagyis pl 50seeder és 20leecher elfogadható vagy pl 50seder 100leecher na ez gát iet ne tölcs le na de nem is biztosh h torentbe fogsz tölteni csak próbáld meg én is ien voltam mindig mondtam ha torrent rossz meg utálom utánna maikor rájöttem a tiktkára akkor már mindn könnyeb volt a rapidshare,megaupload meg ieneknél vannak ien fórumok ahol találsz linket pl a www.warez-bb.org nembiztosh h bejutsz én is alig jutottam be nem kell meghivó csak nehéz a regisztráció vagy van a www.pirateclub.hu vagy a www.netmaffia.hu vagy www.2fastdownload.hu de keresel még és elég sokvan én ugy szoktam h a nagyobb dolgokat mind torrent az ien ami 200mb alul van azokat rapid,megaup meg ienekröl töltöm pl progik,zene,50mb os játékok vagy akármi ami kisseb 200mb nél de ami nagyobb azt már torrent be remélem segitettem de nézd meg h a meghatódon mennyi hely van a meghajtó az a merevlemez ami a my computer vagy total commander ben található a c,d,e ... betükkel jelöljük nézd meg és ha teli van az egyik akkor az a gond

2010. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah és az elsőt teljesen elvetném mert a virus nem ojan h csak azt törli ki amit letöltesz
2010. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eddig torrenteztem most ezt ki akartam probalni mindenhol jo aranyokkal vagyok


koszi a segitseget


ja es nincs teli a gepem 50 giga ures helyem van rajta s nincs virusom

2010. febr. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!