Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit javítsak a gépemen hogy...

Mit javítsak a gépemen hogy elfusson a gta V?

Figyelt kérdés

Gépem:

Procim.

Pentium(R) Dual-Core Cpu E5400 @ 2.70Ghz

Vga

Geforce 210

4 giga ram van benne 32-bites oprendszer



2015. ápr. 20. 13:31
 1/6 Tengor ***** válasza:
CPU-t és GPU-t biztosan kell cserélni.
2015. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az egész gépet, de ez nem értem miért kérdés, te is el tudod olvasni a minimum követelményeket, és ebből egyedül a minimum 4 giga ramnak felel meg a géped, de ha új alaplapot + processzort veszel, akkor úgyis ddr3-ra kell cserélned.
2015. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze azt tudod még csinálni, hogy veszel egy core 2 quad processzort használtan, meg egy új VGA-t, de én a helyedben nem foltoznám, hiszen kiderülhetne, hogy mondjuk kevés a tápod, meg alaplapot nem írtál, azt se tudjuk támogatja-e egyáltalán. Na meg a GTA V-nek 64 bites Windows kell amúgy is.


Szerintem vagy mondj le róla, vagy vegyél egy új gépet.

2015. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólóakat csak megerősíteni tudom. Lehet mókolni, de lényegében semmi értelme ezen alapra építeni. Komplett új config kell, fiam.
2015. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:

sajna ez a konfig talán a 4-eshez elment volna még.

komplett gépcsere, és legalább win7 (64bites, hamár...)

2015. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

E5400-at cseréld le Q6600-ra! Rakj fel egy 64 bites Windows 7-et! Aztán vegyél egy GTS 450-et 12-13E-be!

Ezt 25E-ből meguszod és aztán remélhetőleg minimumom majd tudsz játszani :D

2015. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!