Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali számítógép szállítása...

Asztali számítógép szállítása repülőgépen? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sokat morfondírozom ezen, s utánaolvastam rengeteg fórumnak, angol és magyar nyelven egyaránt, de egyértelmű válaszokat nem igazán kapok.


Néhány hónapon belül elköltözöm Franciaországba, ahova szeretném magammal vinni a közel fél éve vásárolt asztali számítógépemet. Igen sokszor utaztam már repülővel, laptop társaságában, de el sem tudom képzelni, hogy egy asztali számítógépet hogyan lehet biztonságban eljuttatni a célállomásra. Ráadásul, átszállással, két járattal megyek.


Nagyon félek feladni a csomagtérbe, még törékeny csomagként is, illetve nem tudom, hogy milyen alkatrészeket célszerű kivenni belőle erre a célra, s inkább kézipoggyászként szállítani. Valamint, hogyan célszerű rögzíteni a merevlemezeket, vagy más alkatrészeket, amelyek könnyen kimozdulhatnak a helyükről?


Bocsi a hosszú kérdésért, de tanácstalan vagyok. Ha esetleg valakinek van tapasztalata, vagy csak javaslata, nagyon megköszönném.



2015. ápr. 18. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz hogy ha külföldről rendelsz egy PC-t mennyit zötykölődik amíg megérkezik ide és hibátlanul működik.Nekem a szállításnál amit gyenge pontnak érzek a dögnehéz videokártyák tűnnek félelmem hogy kitörnek az alaplapból.(jelzem ez csak én gondolom így).

Ha biztosra akarsz menni köss rá biztosítást.

2015. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd szét, tedd az alkatrészeket a saját dobozukba és úgy vidd ki. Új házat meg veszel kinn, az nem nagy tétel.
2015. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!