Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a videokártya mennyire jó...

Ez a videokártya mennyire jó ehhez a géphez?

Figyelt kérdés
Gépem: Pentium D 2.80 GHZ (két processzor), 2 GB Ram. A kártya:GIGABYTE GF GT730 2GB 128bit DDR3 PCI-E GV-N730-2GI Videokártya [link]
2015. ápr. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

DDR3ast írtál, ddr5öst linkeltél.

Igazából mindegy, mert a proci és a kevés ram miatt fogsz limitet kapni, de ddr3as VGA-k már jó pár éve kifutottak. Ennyiért inkább használtan - garival nézelődnék.

2015. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megint te vagy a két processzoros gyerek? egyébként hiába veszel erősebb vga-t a proci szörnyen gyenge ennél egy core 2 duo e-szériás proci is erősebb és azok is 5-8 ezer forint körül vannak használtan csak kérdéses hogy az alaplap támogatja-e...


én ilyet vennék:

[link]

a többi pénzt pedig ramra esetleg cpu cserére költeném persze ezzel nem gta5-öt fogsz játszani.. esetleg ez erősebb:

[link]


ha garanciás kell akkor talán ez(viszont gyengébb):

[link]

2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egész géped cseréld le azt használtan 50 ezerért jobbat kapsz 3 xor.ez a gép vagy 2003-4 es azóta elégé túl fejlődőt az informatika . nem is értem egyesek mért nincsenek tisztában pár alapvető dologgal nyilván halhattál annyit még ha nem is értesz hozzá hogy 4 magos proci+4gb meg 1 gigás ddr5 ös vga az alap dolog. aki meg full hd-ban játszik annak 2 giga vram ddr5 . típusokat nem írtam direkt egyértelmű hogy az olcsó amd procikra gondoltam ezek filléres dolgok.
2015. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az hogy megint én vagyok, ekkora bunkót. És a proci teljesen jó, gyors, a maiak is ilyenek. Jó van négymagos is, de minek? Olyan játékokra kellene, amelyek nek bőven elég ez a proci hát akkor miért nem lehet egy ilyen kártya???
2015. ápr. 17. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
És mindennel tisztába vagyok, a gépen 2007-es, de a maiak sem jobban, különösen az op rendszer, a win8 naagyon szar, nekem windows 7-em van.
2015. ápr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!