Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy telepítsem az illesztőpro...

Hogy telepítsem az illesztőprogramokat?

Figyelt kérdés

Újraraktam a windowsom, és feltűnt, hogy nem tudok csatlakozni az internethez. Megnéztem, és nincs illesztőprogram telepítve a:

a bluetooth-vezérlőhöz, az ethemet-vezérlőhöz, a hálózati vezérlőhöz, a PCI egyszerű kommunikációs vezérlőhöz, a PCI eszközhöz, az SM buszvezérlőhöz, az Universal Serial Bus vezérlő, a Szabványos VGA grafikus adapterhez. Mit tegyek?


2015. ápr. 10. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Telepítő cd nincs meg.
2015. ápr. 10. 20:35
 2/7 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Az ilyen jelegű kérdésekhez mindig odairom a driverkeresős szövegemet, hátha segit valakinek :


Manuális driverkeresés hardverazonsitó alapján :


Ha a gyártó oldaláról nem sikerül drivert leszedni, vagy amit leszedtél nem jó, akkor : Manuális driverkeresés hardverazonositó alapján :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap.


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Illetve ha megadod a hardverazonositókat, akkor megnézem a "DriverPackSolution" DRP_14.16_Final.iso-ban hogy van-e hozzá driver (De akkor operációs rendszert is irj).


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 donfetibo ***** válasza:
Egyszerű az egész rámész a honlapjára amihez kell, pl. ha a videokártya ati, akkor WWW.AMD.COM, ha a hangkártya via, akkor VIA.COM és így tovább, vagy az alaplapod gyártójának az oldalára, ha asus akkor ASUS.COM ez tud magyarul is ez az oldal és itt mindent megkapsz ha beírod pontosan az alap típusát!!!☺☻
2015. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szuper. :)

Szerintetek az USB-t fel fogja ismerni?

A telefonomat nem ismerte fel... Holnap elkérem az egyik haveromtól a pendrive-om, remélem működni fog.

Köszönöm a segítséget. :)

2015. ápr. 10. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak a gép adatai:

[link]

Jelenleg win7 fut rajta.

2015. ápr. 10. 21:40
 6/7 donfetibo ***** válasza:

Nem értem, hogy mit nem tudsz?

Ott az oldal rá klikk a Softwer and Driverre és már húzhatod is le a drivereket sorba és azt telepíted!!!☺☻

2015. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszaraktam a win8-at, és minden okés. :)

Az volt a nehéz, hogy ott csak win8-as driverek vannak, én pedig win7-hez akartam, na mindegy, maradok a win8-nál.

2015. ápr. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!