Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítene a 3D Studio...

Valaki segítene a 3D Studio Max 9 program kezelésében?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni kezelni, de nehéz úgy belekezdeni, hogy azt sem tudom mit mire kell használni....
2015. ápr. 9. 20:01
 1/8 Tengor ***** válasza:
Akkor ne azzal kezd! Kezd a Google megismerésével.
2015. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen válasszal inkább ásd el magad. Mindent megnéztem már... Semmi használható nincs fent a neten
2015. ápr. 9. 20:05
 3/8 Tengor ***** válasza:

[link]

Tényleg használhatatlanok, ha olyan videót / leírást keresel, ahol fogják a kezed. Majd talán, amikor odáig jut a technika. Addig ezekkel a nézhetőkkel kell beérni.

2015. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy rakás videó van Youtube-on, ami segíthet. Illetve te magad is kísérletezhet, Nem veszítesz semmit azzal, ha próbálkozol, ismerkedsz a menürendszerével, próbálgatod a dolgait. Nem kell Youtube-on, vagy Google keresővel feltétlenül a 9-es verzióra keresni, nagyon hasonlítanak egymáshoz a különböző változatok.


Itt van egy sorozat, nem nagyon néztem bele, de az alapoktól kezdi, úgy látom.

https://www.youtube.com/watch?v=KwRkkGzA98k

2015. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hm... Persze. A lényeget nem veszed észre. 3Ds Max 9 kell nem a többi verzió, mert konkrétan egy csomó különbség van közöttük. Erről semmi nincs és a kézfogás végképp nem kell mert abból az ember nem tanul.

Néztem már mindent ami van... Néztem más verziókat, hátha van olyan amiben minden ugyanígy van, de nincs. Arra van szükségem, hogy tudjam mit mire tudok használni az nélkül, hogy átállítom a nézeteket és utána semmit nem lehet vele kezdeni...

2015. ápr. 9. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Kísérletezek elég régóta vele, de sok mindenről egyszerűen nem tudom eldönteni mire is használható.
2015. ápr. 9. 20:13
 7/8 Tengor ***** válasza:
100%
Nézd már meg azt a nyamvadt linket! Az első 2 videó és 4 honlap találat kifejezetten a 9-hez való. Az meg hogy mire való az le kellene, hogy essen a többi verzió alapján is. Nem láttam még programot, aminek az 1 verziója aknakereső lenne, a 2-es verziója meg már számológép, a 3. meg webböngésző.
2015. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Én anno 3ds max 2.5-tel kezdtem. Most 2011-et használok. Az alapfunkciók kezelése a sok év alatt semmit, de abszolút semmit nem változtak! Ha megtanulod a 2.5-öt, vagy a 2011-et, ugyanúgy tudod kezelni a 9-est. Annyira nagy differencia nincs közöttük. Persze az évek során nagyon sok minden fejlődött, sok új funkciót beletettek, de lehet, hogy a felét nem használnád ki. Alapvető modellező eszközök szinte ugyanazok, mint régen.


Ha megnézel egy újabb vagy régebbi oktató videót, ugyanúgy el tudsz vele indulni a te 9-es verzióddal. A legtöbb dolog ugyanúgy működik.

2015. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!