Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghalt a laptopom, mi a...

Meghalt a laptopom, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap lemerült, úgyhogy elkezdtem tölteni. Már egy kicsit töltődött, úgyhogy kihúztam, hogy átviszem a másik szobába mert készültem lefeküdni,mire kikapcsolt(gondolom nem volt eléggé feltöltve, én hülye meg kihúztam, késő bánat).

Rá tettem töltőre, bekapcsoltam, de nem jelezte alul az ikonnál, hogy töltené, csak azt, hogy töltőre van kapcsolva.

Ma megint megnéztem, amint kihúzom a töltőt, kikapcsol a laptopom, viszont jelzi, hogy benne van a töltő, és ha az ikonra viszem az egeret ezt írja: 0% áll rendelkezésre, csatlakoztatva, töltődik.

És végig ezt írja. Amint meg kihúzom, kikapcsol. Kivettem az aksit, hagytam kikapcsolva töltődni, már mindent kipróbáltunk.

Reménytelen? És ha elviszem megszereltetni, mennyibe kerülne? Asus laptop, ha kell még mondok információt róla, csak nem nagyon értek hozzá.:) Ezen kívül amióta ezt csinálja mindig behoz egy TrizzMedia Playert, ami mindig kiírja, hogy error(nem tudom köze van-e a kettőnek egymáshoz, de csak azóta csinálja).


2015. ápr. 8. 12:57
 1/5 Tengor ***** válasza:
Jól értem, hogy valójában nem a laptopod halt meg, hanem az akku v. az akku töltő része? Ki kell próbálni, hogy másik akkut tud-e tölteni. Ha nem, akkor a töltő rész ment tönkre, amit valószínűleg nem gazdaságos javítani.
2015. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Temesd el. Amúgy valószínűleg megdöglött az akku, azt meg lehet cserélni. Ha még garanciális, akkor elméletileg adnak ingyen, ha nem, akkor meg keress hozzá valót.
2015. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!

Bocsánat a pontatlan fogalmazásért. Sajnos most nincs olyan aksi, amivel ki tudnám próbálni, úgyhogy akkor elviszem megnézetni.

A garanciát is megnézem. Nagyon köszönöm.:)

2015. ápr. 8. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy az akkura kevesebb a garancia (általában fél év), mint magára a gépre.
2015. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nézze meg, az enyémben pl. egy évig cserélik az akkut, ha valami baja esik.
2015. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!