Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nevezzen meg három olyan...

Nevezzen meg három olyan készüléket, amely beépített CPU-val működhetnek?

Figyelt kérdés

Ez alatt mit kell érteni ?


PDA,Mobil,Tablet, ilyenek ??


Vagy nem egészen értem mit takar a beépített CPU, mert a pc-ben nincs beépítve.


Számítógép Architechtúrák témakör


2015. ápr. 5. 18:15
 1/4 Szirty ***** válasza:

"mit takar a beépített CPU, mert a pc-ben nincs beépítve."


Hanem?

2015. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem egyértelmű a kérdés. Gyárilag bele van építve úgy hogy azt nem lehet cserélni és kivenni vagy úgy beépített hogy te építed bele? egyébként mobilnál csak az úgynevezett okostelefonok a pda-k a tabletek a konzolok a laptopok az okostévék, a router (igen abban is van) modem. soroljam még? a másik kategória amelyikben cserélhető az a pc.
2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Benne van? Akkor beépített (nem külső).


"mobilnál csak az úgynevezett okostelefonok"


Tévedés, minden mobiltelefonban van CPU, sőt DSP is.

Kivéve néhány első generációs 450MHz-es analóg típust. De amelyiknek kijelzője volt, abban is van.

PC billentyűzetben is van mikrovezérlő, meg sok szobatermosztátban is, nagyon nehéz lenne felsorolni mindet.

2015. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is hogy nem értettem mit kell érteni a beépített cpu-n, oké hogy laptop,pc ilyenekben van, de az cserélhető pl. Nincs annyira beépítve mint egy okostévébe pl-
2015. ápr. 6. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!