Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy kérésem, hogy aki...

Maronp kérdése:

Lenne egy kérésem, hogy aki ért hozzá, az mondjon véleményt a linkelt két gépről, hogy melyik jobb, és hogy miért?

Figyelt kérdés

Új asztali számítógépet szeretnék venni, de nincsen túl nagy anyagi keretem, maximum olyan 150ezer Ft-om lenne rá, és ebből akarok egy nagyon jó teljesítményű gépet kihozni. Ezt a kettőt választottam ki:

[link]

A másik:

[link]



2015. ápr. 5. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő szar játékra.

Ha gép kell, akkor a legjobb megoldás az, ha ide kérdésként vagy Prohardveren a megfelelő topicban írsz, hogy állítsanak neked össze asztali PC-t játékra 150k-ból. Feltételezve, hogy játékra kellene a gép.

Ja, és aki ezt leírta, azt valaki igazán lelőhetné:

"AMD ELITE QUAD-CORE A10-7850K - 4,0 GHz, Turbo CORE, 4 MB Cache,(Teljesítménye az Intel Core i5 és Core i7-4770 közé tehető!)"

G.

2015. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kiírom.
2015. ápr. 5. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

halgass az elsőre, az előre összerakott gépek szarok mind. általában raknak egy bivaj proci mellé egy gyenge videokártyát, mert mindenki csak a procit nézi aki nem ért hozzá. ebből a pénzből ki lehet hozni sokkal erősebb gépet. Ráadásul minőségi tápegységgel ami nem fogja tönkrevágni a gépet. Szóval írj ki egy kérdést hogy kellene neked egy gép 150k-ból lesz aki segít. Én is segítenék csak másnapos vagyok és a végén én is olyan gépet raknék neked össze mint ezek a szemetek amiket linkeltél.


Lehet részegen vagy másnaposan állítják ezeket össze :D

2015. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, ha gondolod majd írhatsz nekem privátban, ha tudnál segíteni. Azt tényleg megköszönném.
2015. ápr. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!