Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha véletlen...

Mit tehetek, ha véletlen leformáztam az egész merevlemezt?

Figyelt kérdés
Leformáztam az egész merevlemezt és ezáltal arra gondolok, hogy a bios menü is ment a suttyba. Azonban az ubuntut fel tudtam telepíteni, de most vissza szeretnék állni windows 7-re, mit tudok tenni ezesetben, hogy tudnám bootolni a lemezt?

2015. ápr. 5. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"a bios menü is ment a suttyba" Ott valami más bibi van, mert a BIOS külön IC-n van, ha egy AKval átlövök a merevlemezen, akkor is működik.


Milyen alaplapod van?

2015. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Acer E1-472 laptopról van szó, eddig Alt+F10 -el hoztam be a bios menüt, de most nem akar bejönni vele. Esetleg más billentyűkombinációval be tudna jönni?
2015. ápr. 5. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
F2?
2015. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bios-t többféleképpen tudjuk elővarázsolni. F2, DEL, F8, kinek mi. Nekem pl F8. De felesleges mert ha leformáztad a winyót akkor azon úszott minden. Minden még az op. Rendszer is. A winyó ilyenkor csak egy darab vas.. 😀 sajnos ez a valóság. Ujratelepítéskor azért mentenek mindent ami kell mertt utánna leformázzák és utánna meg fellökik az új rendszert. Majd jöhet a visszamentés. Remélem nem voltam nagyon psszimista.
2015. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boot menüt is behozhatod, akkor nem kell bemenni a BIOS-ba. Nálam F12 újraindítás után. Ott választod a DVD meghajtót, és a már előzőleg betett win7 telepítőről telepítesz. Particionálsz ( C, D minimum ), majd formázod a C-t, és telepítesz. Utána lemezkezelőben a D-t is formázod. Az eddigi adataid elvesztetted, mivel Ubuntu legyalult mindent...
2015. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!