Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beex thunderbolt tablet hard...

Beex thunderbolt tablet hard reset?

Figyelt kérdés
a ég beex thunderbolt tabletom elfelejtettem a képernyő zártat és nincs tartalék pin .Gondoltam csinálok egy gyári visszaallitast de nincs hangerőgomb, így nem tudok belepni a recovery be.

2015. ápr. 3. 17:02
 1/3 CspCsj ***** válasza:

A hivatalos oldalon is így írják, de ilyet már láttam máshol is:

[link]


Ehhez valószínűleg élő wifi/internetkapcsolat kell az eszközön:

[link]


Ha a tableten be van kapcsolva az USB hibakeresés, akkor az android fejlesztőcsomagot telepítve (Android SDK) és USB kábellel csatlakozva megpróbálhatod ezt is:

[link]

2015. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
CspCsj : BeeX Thunderbolt-on nincs hangerő gomb :( nekem is hard reset kéne
2015. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bury válasza:
Üdv én is hasonló problémával küzdtem egy BEEX Rock típusú tablet-el amin szintén nincs hangerő gomb . A megoldás egy usb apa kábel, amire rá kel dugni egy billentyűzetet, és lehet lépkedni a recoveribe vele . Innentől már gyerek játék a factory reset.
2016. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!