Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy teljesen hétköznapi...

Egy teljesen hétköznapi felhasználásra megfelel egy Acer Aspire 3680?

Figyelt kérdés

Nekem annyi kell, hogy az office csomag rajta legyen, netet gond nélkül lehessen használni, és kb ennyi.

Megbízható gép? Ezeken van webkamera, wifi, bluetooth?


2015. márc. 31. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a netes leírását, de kamerára, bluetoothra azt írják, hogy konfigurációtól függ...ezt nem igazán értem.
2015. márc. 31. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:
512 mb ram? Nem elég, az operációs rendszert sem tudná rendesen futtatni, hacsak nem valami alacsony követelményű Linux distro, de egy rendes böngészőt meg Office-t akkor sem bírna.
2015. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lubuntuval esetleg megpróbálhatod, de nem tudom garantálni, hogy nem fogod kitépni a hajadat. Pénzt véletlenül se adj érte.
2015. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálhatod kicserélni a ramot. [link]
2015. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donfetibo ***** válasza:
A kínálatban Vista Home basicet írnak, hogy fog az futni rajta + Celeron 1.6-os proci, hát nem tudom, esetleg ha 2giga ram legalább volna benne, de akkor is a mai világban, az árát nem írtad, ők adnak neked pénzt, hogyha el hozod?☺☻
2015. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örökölném unokatesomtól, 3 évig nyúzta a suli miatt, vett egy jobbat, nekem meg amire használnám, egy teljesen alap gép is jó lenne, csak tudjam nyúzni magammal mindenhová.


Tanulásra volt használva, és nem volt baj a 1,5 giga rammal, csak most, hogy komolyabb programokat használnak.

2015. márc. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!