Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fözött (custom) rom telefonra?

Fözött (custom) rom telefonra?

Figyelt kérdés

Android 5.0 át szeretnék az alvatel one touch idol 2 min s (6036y) telefonra?

Romot keresek de én sehol sem találtam vagy elfutna egy olyan is ami nem pont erre a tefonra van?



2015. márc. 28. 20:26
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

1. 5.0 még nincs rá, valószínűleg egy CianogenMod 12, vagy arra épülő lesz az első

2. angol oldalon keress, ha bevállalod 4pda-n oroszul, nekik vannak jó romjaik, de vannak működésképtelenek is.

3. más telefoné NEM jó rá, esetleg ha TCL kiadásban megtalálod ugyanezt a telefont, akkor azé jó. De az Alcatel szerintem jobban támogatott.

4. csak akkor állj neki, ha tisztában vagy a kockázatokkal, valamennyire képben vagy (mondjuk egy Flashtool használatát megoldod leírás alapján), értelmesen tudsz olvasni és MENTESZ BACKUPOT.

2015. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!