Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt cserélnek ki...

Mennyi idő alatt cserélnek ki egy belső alkatrészt egy laptopban?

Figyelt kérdés
Március elején lett rendelve egy alienware laptop és úgy volt hogy mára megérkezik de szóltak hogy valamit a wifivel kapcsolatba ki kell cserélni és az plusz egy hónap. Mi tart ebben ilyen sokáig? Pedig azt is mondták hogy kértek rá valamit hogy most kezdjék el megcsinálni. Ez 1 héten belül nem lehetne? Fontos lenne ha mihamarabb készlenne.

2015. márc. 28. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell postázni külföldre, onnan meg vissza kell érnie, ezen felül lehet, hogy várni kell rá, míg beérkezik a gyárból az Alienware-hez.
2015. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérhetnél csere gépet is! Fogyasztóvédelem szó igen gyorsít...!!!

Egy laptop szétszedése, összerakása, ha gyakorlott vagy benne kb 4 óra. Akkor már tisztítással, pasztázással.

Mondjuk, ha Kínából rendelik az alkatrészt, az már más.

De egy wifi kártya nem kuriózum, valami más gond van ott.

2015. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alienware szervize külföldön van? Ezt nem tudtam. PackardBell-nél hallottam ezt eddig.
2015. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezt nem tudnák kevesebb mint 1 hónap alatt?
2015. márc. 28. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

1. nem fogják expressként küldeni, csak mert BubiPille nagyon szeretne már játszani

2. nem rád várnak, hogy induljon oda a repülőgép/hajó, lehet, hogy 3-4 napig áll a raktárban

3. nem te vagy az egyetlen, akinek szervizre szorul a gépe, szervizben nem rád várnak, valószínűleg várólistás vagy



Amúgy más az, mikor valamit be kell vizsgálni, és más az, mikor konkrétan valami cserére szorul. Minden garanciának 3-4 hét az átfutási ideje, maximum te erről nem tudsz, értem ez alatt azt, hogy pl. PCX-től kéred a cseregaranciát, akkor ők adnak 2-3 napon belül egy másikat, viszont ettől függetlenül ők még ugyanúgy visszaküldik az adott árut külföldre, ha rossz. Ritka az, mikor magyarországi szervizbe küldenek el bármit is, mikor konkrétan valaminek a cseréjéről van szó. Legtöbben visszaküldik a gyártónak aztán ők megoldják, így kevesebb vele a macera, az ügyfél meg csak ügyfél, nem puszipajtás, akinek gyorsan segíteni kell.

2015. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én küldtem szervízbe hanem ők mondták hogy ma küldenék ki de valamit kicserélnek és az plusz egy hónap ami szerintem picit sok idő
2015. márc. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!