Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza tudom valahogy nyerni...

Vissza tudom valahogy nyerni az adataimat a pendrive-on?

Figyelt kérdés
A következő történt: windows 7 telepítőnek csináltam egy programmal boot pendrive-ot, ami ugye formázza először az adathordozót (ha van rajta valami). Csak én agyalágyult negyedeszű marha rossz meghajtóra nyomtam rá, és a bedugott 8 meg a 32 gigás közül a 32-est választottam ki, amin minden adatom volt :S. Teljesen lepucolta, és ráadásul boot pendrive-ot csinált belőle. Anno volt már egy ilyen mesterhúzásom win reinstallkor, akkor valami GetDataBack programmal elő tudtam keríteni sokmindent. Van valami program, amivel egy pendrive-ot meg lehet reparálni? Ami igazából fájdalmas, azok a zenék, mer abból több száz volt, különböző előadóktól, amik az évek alatt összegyűltek. Nekem még az is segítség lenne, ha legalább a fájlnevek előkerülnének, mer akkor letöltögetném vagy youtube-ról hallgatnám őket, a többi telepítő meg autós kép, e-könyv nem izgat, azokat letöltöm akármikor újból. Előre is köszönet annak, aki segít, ja és hogy balf*** vagyok, azt tudom magamtól, nem kell emlékeztetni rá külön, hasznos kommentárokat szeretnék látni, köszönöm!

2015. márc. 24. 23:38
 1/7 donfetibo ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e még az a program, hogy norton utilites de abban volt unformat meg undelete opció és gondolom a pened fat32-en megy azt kellene, hogy kezelje, úgyhogy a régebbi verziónak kellene, hogy kezelje de a lényeg, hogy addig semmit ne tegyél vagy írjál rá!!!
2015. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Recuva mély vizsgálattal is segíthet. [link]
2015. márc. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha teljes formázást végeztél, akkor nem sok esélyed van arra, hogy visszanyerd az adataidat, de ha gyorsformázás történt akkor csak a fájl bejegyzésekre mutató infókat nulláztad le a formatállással, magukat a fájlokat nem.


Hiren boot cd-n van egy csomó adat visszaállitó program, többek között az általad emlitett getdataback program is : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, a program gyalulta le, ami boot pendrive-ot csinál, nem tudom, milyen módon, remélem csak gyorsformázta, megpróbálom valamelyik linkelt programot, köszönöm!
2015. márc. 25. 10:22
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


A formázás időtartamárból tudsz következtetni (ha még emlékszel rá) a formázás módjára (rövid idő = gyorsformázás, hosszú idő = teljes formázás)


Üdv.

2015. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:
Valamennyit talán sikerülhet visszabányászni, de azokat, amik azon a területen voltak, ahova a telepítő került, már nem. Azok már fölül lettek írva. Bár 32 Giga elég nagy, ezért némi remény még van.Az a lényeg, hogy bármelyik fájlvisszaállítóval próbálod, mindenképpen a mélyvizsgálatot válaszd, vagy bárhogy is hívják, olyat, ami hasonló, legalaposabb funkció. Viszont egy ekkora eszköznél nem kevés iő lesz, mire végigvakarja...
2015. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Recuvával előkerültek a dolgok, köszönöm mindenkinek aki hozzászólt!
2015. márc. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!