Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sony Xpria SP telefonom...

A Sony Xpria SP telefonom vízbe esett. A vízben volt kb 1 mp-ig. Be fog-e a kapcsolni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miután kivettem a vízből, még működött, de akkor is csinált olyanokat hogy nem működött a képernyőzáró gomb és a hang fel és le gomb. Aztán kikapcsoltam, hogy had száradjon, és most nem kapcsol vissza. Ez lehet azért van mert vizes még a bekapcsoló gomb belül? Meddig várjak míg megszárad? És ha vártam x időt, és akkor se kapcsol be kb. mennyibe kerül szerviz?

2015. márc. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vizbeeses utan babraltad es probalgattad kapcsolni akkor konnyen megtortenhet, hogy javithatatlan allapotba keruljon. Szaritsd par napot meg szetszedve, ha veletlen meg nem tetted meg es ha akkor sem indul akkor irany a szerviz, de sok jora ne szamits.
2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bántanod kb. 3-4 napig, és addig is rizsben kellett volna hagynod, mert az magába szív minden nedvességet. Ha még kedvesen kapcsoltad vissza, akkor könnyen meglehet, hogy rövidre zártad, ebben az esetben a szerviz nem lehetséges, mert a komplett telefon nyákját kellene kb. cserélni, ami szinte elérné az új készülék árát.
2015. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

"Ha még kedvesen kapcsoltad vissza"


Milyen nedves szófordulat...

2015. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert hagytam száradni 1 napig és működik meg minden. Szerencsére nem lett baja :D
2015. márc. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!