Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a windows...

Hogyan oldjam meg a windows uptade 800F0A08 hibát? SP1 telepítése alatt jön ki ez!

Figyelt kérdés
Frissítettem a loadert! Átneveztem a sytem destribution mappát! És még mindig ez a hiba van! Egy kicsit nagyon idegesítő!

#Windows 7 #service pack #windows uptade #800F0A08 hiba
2015. márc. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tölts le egy SP1-es telepítőlemezt, majd a rendszer alól indítsd el, válaszd a frissítést. Ha ez nem járható út, akkor ezzel a telepítőlemezzel indítva telepítsd újra a géped. Egyszerűbb lesz így. Március 12-e óta kínlódsz vele és még ezt folytatod sokáig, vagy fél óra alatt újratelepíted, majd pár óra alatt belakod, beállítod és feltelepítesz mindent amit kell. Az SP1 kiadása óta egy csomó újabb biztonsági frissítés jött ki, amit szintén telepíteni kell, nem dőlhetnél nyugodtan hátra az SP1 telepítése után.
2015. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és kb csak 3 hónapja van meg a notebookom! :)
2015. márc. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!