Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér mozgatásánál akadozik a...

Egér mozgatásánál akadozik a Windows, mitől lehet ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy napja a gépünk elkezdte azt csinálni, hogy ha épp csinálok valamit, mondjuk Youtube videót nézek, vagy Office-t használok, és közben elkezdem mozgatni a kurzort, elkezd nagyon szaggatni a kép, a hanggal együtt. A feladatkezelő szerint a processzor pörög fel nagyon (100%-ig), ennek oka a "Rendszermegszakítások" folyamat, ami akkor kezdi el zabálni a cpu-t, mikor mozgatom az egeret. A furcsa az, hogy eddig nem volt gond vele. Próbáltam másik egérrel, 15 percig jó volt, aztán megint rossz. Próbáltam eltávolítani az egér illesztőprogramját, majd újra felrakni, 15 percig jó volt, és utána megint rossz. Ehhez a konfighoz már nem nagyon vannak friss driverek, de azokat is újraraktam, a biztonság kedvéért, de semmi. Próbáltam rendszervisszaállítást egy héttel ezelőtti időpontra, 1 órát jó volt, aztán megint rossz. Vírusírtók és malwarebyte nem talál semmit. A gépet közepes kategóriába sorolnám, nem egy erőmű, de eddig simán ment rajta minden, bf3 például akár ultrán is. Teljesen tanácstalan vagyok, pedig nem vagyok hülye ehhez. Valami ötlet?


Alaplap: Asus M2A-VM

CPU: AMD Athlon 64 x2 5000+

GPU: ATI Radeon hd 5700

4GB RAM

Egy Logitech és egy noname egérrel próbálkoztam sikertelenül.



2015. márc. 16. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!