Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összefirkáltam Painttal egy...

Összefirkáltam Painttal egy képet és vissza szeretném állítani az eredeti képre, nem lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Összefirkáltam egy képet Paint-tal, és el is mentettem szóval nincs olyan lehetőségem hogy visszavonás. Valahogyan nem lehetne vissza állítani az eredeti képre?
2015. márc. 15. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmentetted, akkor ennyi volt. Ha esetleg ultimate pistike vagy, akkor ezúttal ez jól jöhet. Jobbklikk a fájlra, tulajdonságok, és ha találsz olyat, hogy előző verziók, és ezen belül is lementhető, korábbi változatot, akkor onnan lementheted.
2015. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bele lett mentve és az eredeti tartalom visszafordíthatatlanul ki lett törölve (felülírva más információval), és ezt te is látod hogy nem lehet.


Esetleg ha be van kapcsolva olyasmi, mint előzmények mentése, és a Windows tárolt neked egy másolatot belőle. Ha nem, akkor nem.

2015. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!