Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, mennyire...

Szerintetek milyen, mennyire erös gép kell ahhoz hogy a GTA 5 menjen max beállitásokkal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 18:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt a GTA5-öt nem fogják elcseszni nem véletlenül huzzák el már ennyire a PC-s megjelenést a hibákat javitják meg ilyenek csiszolnak a játékon hogy tökéletes legyen.
2015. márc. 15. 20:59
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak aztán olvastam hogy maga a játék támogatja a 4K felbontást is és szerintem a GTX760 4 GB videokari ilyet nem hiszem hogy támogat.De az uj videokarik meg már igen.
2015. márc. 15. 21:00
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze a 970GTX-böl nem a Windforce-ot venném meg hanem a GAMING verziot.
2015. márc. 15. 21:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Elég baj az hogy multi platform játék. Soha nem volt egy olyan port amire azt lehetet mondani hogy jó. Többekközt ezért voltak konzolokra a storis verziók. De pl a GTA 3 is nagyon optimalizálatlan gépigényhez képest. Persze ezt már ma nem vesszük észre de azt igen, hogy a GTA IV csak mostanában lett olyan hardverekkel elérhető teljesen koppon amin megfelelő gamer képkocka per másodperc van. Valamiért a számokkal nincs jóba a rockstar. GTA 3,GTA 4 na most jön az 5. Érdekes a 4 után az episode liberty city jobban optimalizált volt mint a 4.
2015. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!