Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az indavideón minden videónál...

Az indavideón minden videónál azt írja hogy "kiszolgáli hiba! Frissítse az ablakot" hiába frissítem akkor is azt írja. Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A 'Kiszolgáló hiba!' szerintem arra vonatkozik, hogy vmilyért a szerver nem elérhető. Nincs neted, vagy lefagyott, esetleg épp újraindul.
2015. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a netnek semmi baja minden oldal jól bejön csak pont az Indavideónál nem akar bejönni a videó?... Ez hülyeség


Amugy ezt csinálja:

[link]

2015. márc. 14. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem töröld a gyorsítótárat
2015. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan azt írja ki azután is... Pedig Flash player is fent van nem értem mi lehet a baja...
2015. ápr. 6. 12:46
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a hiba jelentkezik csak én ha HD re akarok váltani akkor írja ki hogy frissítse az ablakot. :(
2016. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!