Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamera kábel meghosszabbítása?

Webkamera kábel meghosszabbítása?

Figyelt kérdés
A kérdésre várok választ és nem kell lemondani hülyének meg ennek annak. Szóval, van egy webkamerám amit elvágtam és hozzákötöttem + kábelt hogy hosszabb legyen minden nagyon alaposan és figyelmesen csináltam, de amikor bedugom a gépbe nem ismeri fel, a kábel nincs megtörve. Mi lehet a baj?

2015. márc. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értek az ilyesmi dolgokhoz, de: "hozzákötöttem + kábelt " és az a kábel biztos megfelelő ahhoz hogy továbbítsa a jeleket?
2015. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sima USB hosszabbító kábelt kellett volna venni.

A hozzárakott kábel tuti bezavart valahogy. (más típus, vagy ellenállás, vagy más, nem vagyok szakember, esetleg a csatlakozás a rossz)

2015. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most probáltam másik gépen azon jó....de az én gépem USB része is jó ezt mostmár végképp nem értem.
2015. márc. 13. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően ott cseszted el amikor elvágtad a kábelt, nekem is van usb hosszabbítóm 1,5m 500ft volt...

Szerintem te is kibírtad volna azt az pár száz ft-ot

2015. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de a másik gépen hogy működik????
2015. márc. 13. 16:38
 6/8 Reiber Péter ***** válasza:

A kábel amivel megtoldottad feltehetően nem megfelelő tulajdonságokkal rendelkezik ilyen sebességű jelátvitelhez, illetve az összekötésed sem hiszem, hogy teljesíti azokat a szigorú követelményeket, amik itt lennének.


Egy jobb USB port képes "kijavítani", és valahogyan "átszenvedni" az adatot rajta, egy gyengébb képességű nem.


Egyébént az USB kultúráltan, gyári hosszabbító kábelekkel is csak kb 3-5 méterig toldható maximum, ritka kombináció az, ami ezen a távolságon túl megbízhatóan működik.

2015. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod (utolsó) így már azért érthetőbb :)
2015. márc. 13. 18:46
 8/8 Drone007 ***** válasza:

Próbáld helyreállítani az eredeti kábelt, és vegyél hosszabbítót. Lehet venni akár 15m-es hosszabítót is, bár az drágább, mivel van egy erősítő a bemenet részen, hogy át tudja dobni az adatot messzebbre.

[link]

2015. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!