Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire melegsz...

Normális, hogy ennyire melegszik az Xperia Z-m?

Figyelt kérdés

Ha a telefonom max. fényerőn van, megy a 3G, vagy esetleg a 4G, és mögötte játszok mondjuk az Asphalt 8-al max grafikán, akkor elég 10 perc, hogy akár 60 celsius fokra felmelegedjen. De amúgy minimum az 50 celsius fok megvan.

Ha messengerezek akkor áltlaában 45 celsius fokra szokott felmelegedni.

Ez nem alaplaphiba??

Ha abbahgyom a játékot mondjuk 1 óra után, akkor 5-10 perc alatt visszaáll a normál szintre..

A válsazokat, javasaltokat előre is köszönöm...



2015. márc. 11. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Zmicsoda? Z1? Erősebb játékok alatt a Z3 is melegszik (na nem ennyire), de egy messenger súlyú app esetén csak a kezemtől melegszik a ház.
2015. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem.akkor leht, hogy alaplaphibás a Z-m?

Nem Z1-em van!

Jó nyílván a Z3 néhány lépcsőfkkal feljebb van a készülékemnél:D

2015. márc. 11. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd már le azt, hogy milyen Z d van, mert még mindíg nem sikerült.

1,2,3?!

2015. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sima Z-m, nyílván odaírtam volna, ha lett volna utána szám, de anyagi okokból kifolyólag csak sima Z-m van...
2015. márc. 11. 22:13
 5/6 A kérdező kommentje:
A Z, és a Z1 között, ugyebár az a kis különbség, hogy az enyémbe (=a simába) 13,1 mpx-es a kmara, míg a Z1-be 20,7 mpx-es..
2015. márc. 11. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen a Li-ion akku...melegszik.

Az enyém is melegszik,..bár ..nekem töltéskor is ,és/vagy ha sok túl program fut..(Ez egy 2800mah utángyártott) Ez nekem már a 2.ik akku ami benne van,mert a gyári 2330mah), megpúposodott és kinyomta a hátlapot.

Rendelhettem Kínából...

2015. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!