Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 17 colos laptop megéri?

Mirk kérdése:

17 colos laptop megéri?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot 110-140 ezer között. Úgy vettem észre, hogy a 17 colosakból kisebb a választék és aránylag drágábbak is, tehát ugyanannyi pénzért egy erősebb 15öset tudnék venni. Viszont félek hogy a 15ös túl kicsi pl. játékra.

Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok erről?


2015. márc. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert egy 110e Ft-os laptopon nem fogsz játszani.
2015. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy kérlek mellőzzétek ezeket a demagóg hülyeségeket.


De fogok játszani. Nem mondtam, hogy a jövő hónapban megjelenő XY játékot várom amihez 400 ezres gép kell. Lehet, hogy újat mondok, de csináltak játékokat 2015 előtt is, sőt még az sincs törvénybe foglalva, hogy maximum felbontással kell játszani mindennel.

2015. márc. 11. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszabbul jársz vele, ha játszani akarsz vele, mert egy 17 colos monitornak a natív felbontása is magasabb. A saját felbontásán nem fogja rendesen vinni a játékot, ahhoz egy 140es laptop gyenge, még egy 2015 előtti játékhoz is, persze nem Super Marioról van itt most szó.

Kisebb kijelző, kisebb natív felbontás és akkor a vga is bírja.

2015. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor kisebbet veszek.
2015. márc. 11. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél mellé egy monitort?!
2015. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!