Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok linux ubuntu...

Miért nem tudok linux ubuntu rendszerre windows 7 tenni, mármint letorolni a linuxot es windows 7-t rátenni?

Figyelt kérdés
Szokásos ujraindítás , utána követem az utasitásokat de mindig egy hibakódot ad ki.

2015. márc. 3. 13:25
 1/6 Tengor ***** válasza:

Mert mindig valami hibás...

Miért olyan nehéz leírni azt a hibakódot, meg hogy a telepítés mely részénél dobja ki?

2015. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Sose töprengtél el még azon, hogy miért kapsz hibaüzenetet, mikor úgyis látod, hogy baj van?
2015. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Mert Linux Rulez! Tux has the overpower! A gép nem akarja a ratyit. :)
2015. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy azert nem tudom megmondani a hibakodot mert az egyik baratom számítógépével van a probléma és ő kért engem h. irjam ki erre a portalra ezt a kérdést . Megvallom őszintnén le se szartam a reszleteket ő ezt mondta en ezt írtam . Amugy a larticionalast koveto telepites utan jelzi a hibakodot.
2015. márc. 5. 15:02
 5/6 A kérdező kommentje:
particionalast koveto…
2015. márc. 5. 15:03
 6/6 Tengor ***** válasza:
"Kinek nem inge, ne vegye magára" szokták mondani. Add át kérésünket a haverodnak!
2015. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!