Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem fut a Minecraft-om?

Teknőstartó kérdése:

Miért nem fut a Minecraft-om?

Figyelt kérdés

Eddig minden magyar másolat(MesterMC, Hu-Minecraft) jól futott, most van alkalmam használni az eredetit, de nem fut. Kiírja, hogy Crash Report. Mit tegyek?


Op.rendszer: Windows 7 Ultimate

Processzor: Intel Core 2 Duo CPU, 2.00 GHz, 2 GB RAM, 32 bites(magyarul nem a legjobb)


Légyszi segítsetek! ;(



2015. márc. 2. 20:53
1 2
 1/18 Tengor ***** válasza:
Nézd meg, hogy miről szól a report!
2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

-- System Details --

Details:

Minecraft Version: 1.8.3

Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1

CPU: 2x Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz

Java Version: 1.8.0_31, Oracle Corporation

Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

Memory: 101206216 bytes (96 MB) / 158605312 bytes (151 MB) up to 523501568 bytes (499 MB)

JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M

IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0

Launched Version: 1.8.3

LWJGL: 2.9.4

OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.

GL Caps:

Using VBOs: No

Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.

Type: Client (map_client.txt)

Resource Packs: []

Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null

Profiler Position: N/A (disabled)



Erről szól! :$

2015. márc. 3. 10:09
 3/18 Tengor ***** válasza:

"OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread. " ez lesz a probléma szerintem.

Ha eddig ment és most nem, akkor a videókártyának a driverével lehet a probléma. Próbáld meg újra felrakni, frissíteni!

2015. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, ehhez sík hülye vagyok...azt hogyan? (videó alapján letöltöttem valami TitaniumGL-t, de nem használ)
2015. márc. 3. 10:46
 5/18 Tengor ***** válasza:
Szólj egy szakinak!
2015. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
?
2015. márc. 3. 10:58
 7/18 Tengor ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor nem fogd tudni megoldani. Akinek van ideje, az lehet, hogy leáll vele kérdezz-feleleket játszani, és napokon belül menni fog. Ellenben ha szólsz egy szakinak az 10 perc alatt megcsinálja.
2015. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És milyen szakira gondolsz? (aki ingyen megcsinálná?)(ha lehet)
2015. márc. 3. 11:11
 9/18 Boti466 ***** válasza:
Fogod, kikeresed, hogy milyen típusú a videókártyád (pontos adatokra lesz szükséged, az egész nevére), ha ez megvan rákeresel a neten a videókártyád driverére, hivatalos honlapon megtalálod, letöltöd, feltelepíted és kész is. Ha van hozzá lemezed akkor ha jól emlékszem telepítésnél felajánlja ajavítást, ha nem tudod hogyan kell írj egy privát üzenetet.
2015. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tengor ***** válasza:

Mivel fogalmunk sincs róla, hogy te épp merre vagy, én megadhatom a Pista bácsi számát, mert ő egy sörért is megcsinálja, de valszeg nem éri meg neked Bölöncpusztára elvinni a gépet és Pista bácsi sem fog onnan felmenni.

Légy már egy kicsit önállóbb! Nem hiszem, hogy nincs egy haverod, aki kicsit jobban konyít a géphez és megcsinálná, vagy a szüleidnek nincs egy ismerősük aki értene hozzá.


Felőlem hozzám is hozhatod, ide a napfény városába, mert amíg nincs jó idő, én nem megyek házhoz.

2015. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!