Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a sims3ban a...

Hogy lehet a sims3ban a csecsemőt tipegővé változtatni?

Figyelt kérdés

Le van állitva az öregedés gátló,mert nem szeretném hogy megöregedjenek.7napot ir még az életszakasz váltásra,de mint irtam,az le van állitva

De azt viszont nem tudom hogy hogy lehet tipegővé változtatni.


2010. febr. 13. 16:25
 1/8 anonim válasza:
Hát vagy állítsd vissza az öregedést arra a 7 napra, vagy fújass el vele egy szülinapi tortát! Nem tudom, hogy ez beválik-e, de én egyszer véletlenül elfújattam egy szülinapi tortát, és az ember rögtön átment a következő életszakaszba, pedig még jópár nap hátravolt. De lehet, hogy ez az öregedés kikapcsolása miatt nem működik...
2010. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát már megoldottam,de köszönöm :)

Megvártam míg megnő :)

2010. ápr. 2. 18:15
 3/8 anonim válasza:
Jól van, de amúgy kipróbáltam, és a torta tényleg működik, ha esetleg máskor szükséged lenne rá! :)
2010. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :) a tortásat is kifogom próbálni :)

Neked fiad vagy lányod van? :)

2010. ápr. 2. 22:35
 5/8 anonim válasza:
Nekem 5 gyerekem van, mivel az apukának az volt az életcélja, hogy 5 gyereket felneveljen. :) Abból 3 fiú és 2 lány, ők ikrek.
2010. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nah hát azzal elég nehéz lehet bánni :D + a 2 családfő :)

Mi a foglalkozásotok?:)

2010. ápr. 3. 11:36
 7/8 anonim válasza:
Az apa orvos volt, de már nyugdíjas, az anyának sajnos nem volt munkahelye, mert felnőtt korában találkozott az apával, aztán meg folyton otthon volt a gyerekekkel. (az apa saját volt, az anyát az utcán ismertem meg :)) Viszont az apa eljutott az orvosi pálya csúcsára, szóval sok pénzt kap, és ezen kívül az apa húga is itt lakik, aki a zenészi pálya csúcsára jutott el, szóval ő is sok nyugdíjat kap. :)
2010. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát akkor van ott pénz bőven :D főleg most igy öregkorban a gyerekeknek jól jön az majd :P
2010. ápr. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!