Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad G50-70 vs...

Lenovo IdeaPad G50-70 vs Lenovo IdeaPad Z5075 lenne nekem jobb?

Figyelt kérdés
Melyik laptop lenne jobb a 3d rajzprogramhoz (solid edge st6)?

2015. febr. 26. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkára egy HP ProBook 450 G2-t vegyél, az jobb, mint ezek a garancia nélküli rossz minőségű gépek.
2015. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én konkrétan erre a két gépre gondoltam Lenovo IdeaPad Z5075 80EC0044RI és Lenovo IdeaPad G50-70 59-424287, és ebből a HP-ből melyikre gondolsz, mert processzor szerint is van legalább 3 fajta. Esetleg még annyit, hogy miért rosszabbak a Lenovok?
2015. márc. 1. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz a garanciája, keress rá a Telemax nevü cégre, ők foglalkoznak a szervízeléssel és sokáig ülnek rajta, hónapokig.

Az hogy milyen hardverrel vceszel az csak rajtad múlik, a minősége sokkal jobb, mint a fenti Lenovoké, a Hp Probookok üzleti gépek, sokkal jobb szervízháttérrel, minőséggel és 5 év garanciával.

2015. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!