Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell word dokumentumot...

Hogyan kell word dokumentumot szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy e-book-ot, pdf-ben, és átmásoltam word dokumentumba. Sajnos minden sor végén enter van, így csak fél oldalszélességben van a szöveg. Hogyan kell a sorvégi entereket kiszedni a szövegből, anélkül, hogy minden sor végén backspace-t nyomnék?
2010. febr. 13. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

XD

Bocsi, hogy ezt mondom,de ez egy nagyon buta kérdés volt!

Egyenértékű a "Hogyan kell a kávéba cukrot tenni?" kérdéssel!

Ez nem elvi kérdés, ebben a formában így nem adható neked ésszerű válasz, tedd fel értelmesen a kérdésedet, mit szeretnél kérdezni!

2010. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocs hogy nem vagyok egyértelmű.

Azt szeretném tudni van-e lehetőség a sorvégi enterek eltüntetésére azon kívül hogy minden sor végén törölném az entereket. Ja, és segítség kell nem kritika. Köszi.

2010. febr. 13. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
töröld, a szakasz és oldaltöréseket, és mindjárt teljes oldalon jelenik meg, a folyamatos szöveg.
2010. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincsenek benne sem szakasz sem oldaltörések. Még valami ötlet valakinek?
2010. febr. 13. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom megnézni, de úgy emlékszem, a csere ablakban be lehet állítani speciális jeleket is, valahol alul. Keresd meg a sor vége jelet (mondjuk %n vagy ilyesmi), és cseréld ki a semmire... bár így elvesznek a bekezdéseid is.
2010. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Próbáld meg beilleszteni txt-be, és onnan wordbe...


Sorvégi enter probléma: Sok-sok türelem.

2010. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!