Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mert melegszik tul a laptopom?

AspireV3 kérdése:

Mert melegszik tul a laptopom?

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire v3-571g laptopom ami kb. masfel eves. Mostanaba eleg surun leall, foleg ha jatszok rajta. Elegge bosszantott mert eddig sose csinalt ilyet, ma viszont filmezes kozbe tortent ez ugy hogy a filment kivul semmi se ment rajta. Nem tudom hogy most mivan vele, arra gondoltam hogy nagyon poroslehet a videokartya ventinlatora. De ennek a tipusnak a tisztitasa elegge bonyolult, legalabbis a youtuben fent levo video alapjan. Amugy a laptopomat csak asztalon hasznalom es meg cooler is van alatta. Higeniai problemaja van vagy esetleg kezdi megadni magat?

2015. febr. 23. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet megmondani, akár még szoftveres probléma miatt is lehet. De ha tényleg túlmelegedés miatt van, akkor sem árt a felesleges programokat, folyamatokat kigyomlálni belőle, hogy futásukkal ne terheljék a gépet. És persze kitisztítani, nem csak a ventillátort, hanem az egész gépet. Esetleg új ventillátort tenni bele.

Kezdetnek tehetsz fel hőmérsékletmérő programot, hogy tényleg túlhevül-e.

2015. febr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a venti bekapcsolás után hangos és a kifújt levegő forró és még egy gyufát sem tudna elfújni akkor poros belülről a kicsike.Másfél év alatt szinte biztos.Nem a ventillátor poros hanem a hűtőborda rakodik fel porral és nem megy át rajta a levegő. [link]
2015. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen! Leallas utan mikor vissza nyomom egybol felporog a venti es tolja kifele a forro levegot. Nagyon remelem hogy csak a por miatt van ez :) Nem tudom szet merjem-e szedni?! Videok alapjan teljesen szet kell bontani a gepet maskepp nem ferek hozza. Esetleg ha vennek hozza spray-t? Vagy vigyem el szervizbe?
2015. febr. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!