Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Osztott rendszer tableten?

Osztott rendszer tableten?

Figyelt kérdés
Vannak olyan táblagépek, melyeken nem egy, hanem kettő operációs rendszer is fut. Persze, ezek nem egyszerre. Többnyire ezek Android és Windows 8-asok. Az én gépem csak Androidos, de szeretnék rá másikat is, de mellé!!! Lehetőleg win7, a 8-al nem barátkoztam meg még. Minden esetre Androidban otthon vagyok, vágom a romokat és minden telepítést, de hogyan kellene osztottat csinálnom rajta? 2 kicsomagolt rendszert bele egy RAR-ba talán?
2015. febr. 22. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
WIN7 nem telepíthető ARM CPU-s tabletre, mert nem támogatja. WIN8 is csak RT változatban, amit maga az M$ húzott le a WC-n. Ha nincs rá kész megoldás, akkor ne is eröltesd, ez még egy hozzá értőnek is szhopóka.
2015. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani, Android rendszerű tabokon csak Androidot lehet futtatni.
2015. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsót cáfolom, a mobilomra Linuxot tettem
2015. aug. 10. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Te Windowst emlegettél a magyarázatban, arra írtam, hogy nem lehet.
2015. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!